5 Najlepszych Rzucić Palenie Aplikacji

Jesteś graczem, spender lub uzależniony od statystyk w czasie rzeczywistym? Jeśli chcesz rzucić papierosa, nie ważne, że twój profil jest aplikacja dla ciebie.

Z prawie 73 000 zgonów rocznie, od tytoniu jest wiodącym przyczyną do uniknięcia śmierć we Francji, według Narodowego instytutu profilaktyki dla zdrowia (inpes). Ministerstwo zdrowia opiera się na różne urządzenia, aby pomóc francuzom pozbyć się papierosów.

Po ponownym zalogowaniu się-to dobry czas na dobre postanowienia, nowe антитабачную kampanię w MEDIACH planowane od niedzieli 6 września. Wśród proponowanych rozwiązań, aplikacji dla smartfonów zajmują ważne miejsce. Tutaj wybór, aby pomóc ci wybrać ten, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom.

Serwis Tytoniowymi InformacjeSerwis Tytoniowymi Informacje

Za darmo na iTunes i googleplay

Jest to nowa aplikacja , uruchomionej w styczniu 2015 roku, w dodatku do numeru telefonu 39 89 i na stronie internetowej Mołdawii serwis informacyjny i oferuje indywidualny coaching program. Specjaliści tytoniowymi dać ci wskazówki, aby pomóc Ci zrobić wolne od dymu tytoniowego. Możesz śledzić korzyści codziennego stop i dzielić się swoimi sukcesami z najbliższymi.

Zostawię

Za darmo na iTunes i googleplay

Jeśli lubisz statystyki, to antitabačnyj aplikacja jest dla ciebie. To mówi ci, ile dni spędził wolnej od dymu tytoniowego, pieniądze i oszczędność czasu, a także procent poprawy twojego zdrowia. W przypadku zmniejszenia motywacji, forum (w języku angielskim): galeria zdjęć i brudnego płuc pomóc, aby nie ulec pokusie.

Wzbogacenie się lub umrzeć od paleniaWzbogacenie się lub umrzeć od palenia

Za darmo, tylko na Google play

Zdecydujesz się rzucić palenie, w pierwszej kolejności, aby zaoszczędzić pieniądze? Za pomocą tej aplikacji, aby obliczyć, że można sobie pozwolić na pieniądze, których nie wydasz na papierosy. Zasada: możesz wybrać prezent, który chcesz zaoferować i aplikacja pomoże ci utrzymać motywację do osiągnięcia tego celu.

Stop-Tytoń

Za darmo na iTunes i googleplay

Opracowany przez specjalistów z Uniwersytetu w Genewie, ta aplikacja oferuje spersonalizowane porady. Jak tylko twój profil zostanie ustalona, dostaniesz kolejne wiadomości z informacjami na temat tytoniu całego przystanku. Aplikacja jest przeznaczona do zaspokojenia różnych potrzeb użytkowników internetu z odpowiedziami dostosowane do każdej sytuacji.

Kwit

Za darmo w iTunes, 0.99 € na Google playKwit

Dla wszystkich miłośników gier, którzy chcą rzucić palenie, jest Kwit. Ta aplikacja jest “made in france” ma ponad 60 poziomów, aby odblokować, aby osiągnąć ostateczny cel i tytuł ostatecznym Kwitter. Przyjaciel nie palił papierosów kosztuje nagroda w postaci premii, trofeów i odblokowane poziomy.

Chęć toast jeden złapie cię? Wstrząsnąć ekran swojego smartfona i Kwit oferuje karty motywację, aby pomóc.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *